Sveikatą bei grožį puoselėjantis druskų kambarys


Sveikatą bei grožį puoselėjantis druskų kambarys jau ir Alytuje

Apie druskų kambarius esate girdęje ne kartą, o gal ir išbandę? Tai puiki nemedikamentinė priemonė dideliems ir mažiems, besikamuojantiems dėl kvėpavimo takų problemų. Iki šiol dėl tokių procedūrų tekdavo vykti į aplinkinius kurortus, ar kitus miestus, o dabar  druskų kambario, kitaip vadinamos halokameros, teikiamus privalumus ir malonumus kviečia išbandyti “Kristalų namai”, įsikūrę Alytuje.

Sveikatai ir grožiui
Nuo senų laikų druska laikoma natūralia gydomąja priemone ir dažnai vadinama „gamtos dovana žmogui“, eliksyru jo plaučiams. Tad, turintys bėdų su kvėpavimo sistema ar sergantys bronchine astma, haloterapijos procedūrą profilaktiškai gali atlikti kasmet, taip sustiprindami imunitetą. Buvimas druskinigoje patalpoje itin tinka skydliaukės ligų profilaktikai, mat,  joje itin daug jodo, kurio trūkumas jaučiamas visoje Dzūkijoje.
“‘Kristalų namai” džiaugiasi galėdami pasiūlyti naują paslaugą alytiškiams. Pavargiusiems nuo kasdienybės šurmulio ir nepaliaujamo bėgimo, druskų kambarys suteiks raminamąjį poveikį, pagerins miegą, sumažins įtampą. Haloterapijos procedūros taip pat tinka paaugliams, kuriuos vargina brendimo spuogai bei puoselėjantiems veido odą, siekiantiems atitolinti senėjimą, apsaugoti veidą nuo raukšlių susidarymo. Dėl regeneracinio poveikio druskos procedūros gali padėti sumažinti celiulitą ar ruošiantis maudynių sezonui atsikratyti kelių nepageidaujamų kilogramų.

Kaip veikia halokamera?
Pagrindinis haloterapijos veiksnys  - sausas druskų aerozolis, kurio parametrai atitinka druskų kasyklų mikroklimato sąlygas.
„Kristalų namuose“ įrengtoje halokameroje per specialią angą į patalpą pučiamas druskos aerozolis. Druskingą orą žmogus įkvepia, jis patenka į kvėpavimo takus, juos atpalaiduoja ir saugo nuo infekcijų. Druska gula ant viso kūno, todėl procedūra atliekama vilkint maudymosi kostiumėlį. „Dėl procedūros specifikos, halokameroje vienu metu gali patogiai jaustis trys -keturi žmonės, tad itin patogu ir  praktiška šią procedūrą atlikti visai šeimai kartu. Taip sustiprinsite šeimos sveikatą bei sutaupysite lėšų, nes viena procedūra asmeniui kainuos 7 eurus“ pasakoja G. Rimkutė – Merčaitienė.
Įpusėjus atostogų sezonui, dažnas keliauja prie jūros pakvėpuoti gaivinančiu oru, tačiau jei tokių planų nepavyksta įgyvendinti – nenusiminkite.  Manoma, kad 20 minučių praleistų druskų kambaryje, organizmui suteikia tokį poveikį, kaip praleidus keturias dienas  pajūryje.
Telieka išbandyti šiuolaikinę druskų kambario naudą!