EKOLOGIŠKAS ZOE RINKINYS ŠEIMA -( avižų, grikių, ryžiū). 3 Ltr

Naujiena
Peržiūrėjo: 50 Prekės kodas: ZOE7
Šiuo metu turime: 100
39.00€ Kaina be PVM: 32.23€
Kiekis: Į krepšelį

EKOLOGIŠKAS ZOE RINKINYS ŠEIMA -( avižų, grikių, ryžiū). 3 Ltr

ZOE rinkinys šeimai. Rinkinį sudaro avižų, grikių ir ryžių vieno litro talpos ekologiški ZOE koncentratai. Puiki dovana šeimai, draugams, artimiesiems. Nemokamas pristatymas.

Susipažinkite su ZOE - tai augalinės kilmės, gyvų gerųjų lakto ir bifido bakterijų koncentratai, gaminami Lietuvoje, pagal specialią technologiją. Produktas 100% ekologiškas. Jie priskiriami probiotinio maisto grupei. Išskirtinė šių produktų savybė – gyvų gerųjų bakterijų gausa. Ji daug kartų didesnė už kiekį, esantį kituose šios grupės produktuose bei šimtus kartų didesnė už kiekį, esantį kasdien vartojamuose raugintuose produktuose. Viename ZOE produktų grame yra nuo 800 mln. iki 4 mlrd. lakto ir bifido bakterijų. Šie duomenys yra patvirtinti laboratoriniais tyrimais, atliktais Lietuvos Nacionaliniame Akreditacijos Centre. Palyginimui, galima sakyti, kad vieno litro koncentratas, savyje turi tiek pat gyvų gerųjų bakterijų, kiek yra 40-tyje tonų kefyro ar jogurto. “ZOE” senovės graikų kalboje reiškia “gyvenimas”.

 

Vartojimas: minimalus ZOE kiekis yra 1 a. šaukštelis puodeliui gėrimo arba dėti 1 a. šaukštelį neskiesto produkto į augalinės kilmės produktų turinčius patiekalus. Kiekvieną kasdieninį patiekalą ZOE pavers visaverčiu probiotiniu maistu. Tai ne vaistas ar maisto papildas. Daugiau informacijos rasite produkto informaciniame buklete (pridedamas perkant produktą). ZOE koncentratai skiriasi tik skoniu - naudingumas vienodas.

 

Pagaminta Lietuvoje.

Gamintojas: UAB "ProBIOduktai" 

Produktų maistingumo aprašymus rasite prie avižų/grikių/ryžių gaminių atskirai.

Galiojimo laikas - minimum 3 mėn.

Apie šią prekę nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:Pastaba: HTML neleidžiamas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: