Viso kūno limfodrenuojanti procedūra

Peržiūrėjo: 6272 Prekės kodas: P44
Šiuo metu turime: 73
60.00€ Kaina be PVM: 49.59€
Kiekis: Į krepšelį

Viso kūno limfodrenuojanti procedūra

 

Atliekamas RANKOMIS. Mažina skysčių sankaupas audiniuose, aktyvina limfos ir kraujotakos darbą. Procedūra atliekama su Salin de Biosel kosmetika.

Tai – aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės, naudojamos profesionalų kosmetologijos kabinetuose, SPA centruose ir plastinės chirurgijos klinikose. Produktus, procedūras ir masažo techniką sukūrė bendrovės įkūrėjas prancūzas Christianas Colotte.

Prekių ženklą „Salin de Biosel“ sudaro keturios horizontalios juostelės, simbolizuojančios išskirtinę formulę „Biosequentielle“. Gaminant „Salin de Biosel“ priemones, imamos skirtingų augalų veikliosios medžiagos iš šaknų, žievės, lapų ir žiedų. Kiekvieno produkto pakuotėje nurodytas jo energinis kodas: Yin arba Yang. Jis priklauso nuo pradinės formulės, t. y. vyraujančių aktyviųjų medžiagų: jei vyrauja elementai iš šaknų ir žievės, gaunamas produktas, kurio energinis kodas Yin, jei iš lapų ir žiedų – Yang. Salin de Biosel kosmetika suteikia nepakartojamą galimybę individualiai pritaikyti procedūrą ir produktus, atsižvelgiant į esamą odos problemą ir būklę, aplinkos veiksnius, amžių ir metų laikus. Kiekvienam odos tipui egzistuoja tinkami oligoelementai, vitaminai, aktyvatoriai iš „Beauté à la Carte“ paletės, o kiekvienai odos problemai - tinkama šių produktų formulė. Profesionalas kliento akivaizdoje, naudodamas parinktos formulės lašelius, paruošia personalizuotą atitinkantį problemą produktą, kuris užtikrina maksimalų efektyvumą.

Visos veikliosios medžiagos, naudojamos gaminant „BIOSEL“ produktus, ekologiškai švarios, kruopščiai atrinktos ir patikrintos. Jų sudėtyje yra augalų ekstraktų, išgautų iš grūdų, vaisių bei žiedų, vitaminų, Negyvosios jūros druskos, oligoelementų, jūrų dumblių ir augalinio kolageno. Bendrovės produkcijos filosofija nesuderinta su dirbtinių cheminių elementų naudojimu gamyboje, todėl odos priežiūros priemonių sudėtyje niekada nerasite genetiškai modifikuotų organizmų(GMO), gyvulinės kilmės produktų, dirbtinių konservantų (parabenų: methyl-,propyl,butyl-,ethyl-), propileno glikolio, Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES), sintetinių  dažomųjų medžiagų ir pan.

Daugiau informacijos apie kompaniją čia: http://www.biosel.com

Kaina galioja procedūrą perkant ir išnaudojant lapkričio mėnesį.

Trukmė - 45 min.

pagal
5 ( 5 / 5 )
Mazažas ne tik dėl grožio. Puiki savijauta, pagerinta medžiagų apykaita. Dėkoju šauniam kolektyvui ir nerialiam masažistui Audriui.
pagal
5 ( 5 / 5 )
Masažas nerealus,labai patinka, suaktyvina viso organizmo veiklą...

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:Pastaba: HTML neleidžiamas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: Atliekamas RANKOMIS. Mažina skysčių sankaupas audiniuose, aktyvina limfos ir kraujotakos d..
60.00€
text_tax 49.59€
text_reviews

 Pašalinama įtampa iš nugarinės kūno dalies, atpalaiduojama pečių juosta bei krūtinės ląsta..
30.00€
text_tax 24.79€

Tai atsipalaidavimo būdas, kuris skatina gilų psichofizinį kūno ir proto atsipalaidavimą. Terap..
25.00€
text_tax 20.66€

 Druskų kambarys – tai puiki  profilaktikos bei relaksacijos priemonė. Pavargusiems nu..
37.00€
text_tax 30.58€