Žiedų ritualas

Peržiūrėjo: 2299 Prekės kodas: P29
Šiuo metu turime: 100
95.00€ Kaina be PVM: 78.51€
Kiekis: Į krepšelį

Žiedų ritualas

 

Tai puiki procedūra  kūnui ir sielai, kurios metu pažadinamas mūsų kūrybiškumas. Mes tarsi pasineriame į nuostabią žiedų jūrą... Gaivinantys žiedų komponentai pažadina visus pojūčius, regeneruoja audinius, turinčius labai didelę įtaką senėjimo proceso lėtėjimui; visa kūno fizinė masė atsiskleidžia drėgmei ir lengvumui. Dingsta protinis nuovargis, atsiveria kelias neįprastiems jausmams, kurie yra gyvybiškai svarbūs gerai savijautai.

Šis kūno ritualas susideda iš:

  • augalų žiedų miltelių „įvedimo“ į kūno odą;
  • ypatingos kūno procedūros, naudojant YANG energija prisotintą augalų žiedų pienelį.

Augalų žiedų milteliai reprezentuoja augalų (medetkos, paprastosios kraujažolės, dažinio dygmino, saulėgrąžos, ryžių) YANG energiją ir kartu yra gryna saulės energija, suteikianti gyvybingumo visoms odos ląstelėms. Iš naujo pažadina kūrybinį potencialą, eteriniai aliejai palengvina mintis ir atkuria ryšį su mūsų svajonių pasauliu. Dėl antioksidacinių savybių sulėtina ląstelių senėjimo procesą, išgrynina odos energiją, nuramina odos ligas ir uždegimus, sukeltus susilpnėjus jos apsaugai.

JANG energija prisotintas augalų žiedų pienelis praskaidrina protą, suteikia optimizmo. Gėlių žiedai - gamtos šypsena ant mūsų odos. Jų teikiama energija padeda atkurti ryšį su kūrybiškiausiais mūsų jausmais. Šis keturių skirtingų augalų (aguonos, lotoso žiedo, apelsino, kryžiažiedės) žiedų derinys padeda atsiverti sielai, mintys tampa šviesesnės, sumažėja kasdieninių rūpesčių našta. Taip sumažinamas odos stresas, sustiprinama paviršinės energijos cirkuliacija, padidinamas epidermio laidumas ir suteikiama galimybė pajusti intymiausius savo jausmus.

Procedūra atliekama su Salin de Biosel kosmetika.

Tai – aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės, naudojamos profesionalų kosmetologijos kabinetuose, SPA centruose ir plastinės chirurgijos klinikose. Produktus, procedūras ir masažo techniką sukūrė bendrovės įkūrėjas prancūzas Christianas Colotte.

Prekių ženklą „Salin de Biosel“ sudaro keturios horizontalios juostelės, simbolizuojančios išskirtinę formulę „Biosequentielle“. Gaminant „Salin de Biosel“ priemones, imamos skirtingų augalų veikliosios medžiagos iš šaknų, žievės, lapų ir žiedų. Kiekvieno produkto pakuotėje nurodytas jo energinis kodas: Yin arba Yang. Jis priklauso nuo pradinės formulės, t. y. vyraujančių aktyviųjų medžiagų: jei vyrauja elementai iš šaknų ir žievės, gaunamas produktas, kurio energinis kodas Yin, jei iš lapų ir žiedų – Yang. Salin de Biosel kosmetika suteikia nepakartojamą galimybę individualiai pritaikyti procedūrą ir produktus, atsižvelgiant į esamą odos problemą ir būklę, aplinkos veiksnius, amžių ir metų laikus. Kiekvienam odos tipui egzistuoja tinkami oligoelementai, vitaminai, aktyvatoriai iš „Beauté à la Carte“ paletės, o kiekvienai odos problemai - tinkama šių produktų formulė. Profesionalas kliento akivaizdoje, naudodamas parinktos formulės lašelius, paruošia personalizuotą atitinkantį problemą produktą, kuris užtikrina maksimalų efektyvumą.

Visos veikliosios medžiagos, naudojamos gaminant „BIOSEL“ produktus, ekologiškai švarios, kruopščiai atrinktos ir patikrintos. Jų sudėtyje yra augalų ekstraktų, išgautų iš grūdų, vaisių bei žiedų, vitaminų, Negyvosios jūros druskos, oligoelementų, jūrų dumblių ir augalinio kolageno. Bendrovės produkcijos filosofija nesuderinta su dirbtinių cheminių elementų naudojimu gamyboje, todėl odos priežiūros priemonių sudėtyje niekada nerasite genetiškai modifikuotų organizmų(GMO), gyvulinės kilmės produktų, dirbtinių konservantų (parabenų: methyl-,propyl,butyl-,ethyl-), propileno glikolio, Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES), sintetinių  dažomųjų medžiagų ir pan.

Daugiau informacijos apie kompaniją čia: http://www.biosel.com

‘Trukmė - 90 min.

Apie šią prekę nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:Pastaba: HTML neleidžiamas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: