Lapų ritualas „Gaivus žalias dvelksmas“

Peržiūrėjo: 3325 Prekės kodas: P30
Šiuo metu turime: 100
95.00€ Kaina be PVM: 78.51€
Kiekis: Į krepšelį

Lapų ritualas „Gaivus žalias dvelksmas“

 

Šios procedūros metu įvyksta atsivėrimas kitiems žodžiais ir veiksmais. Yra atkuriamas judesių lengvumas, iš naujo atrandamas pasitenkinimas emociniu bendravimu. Lapai – gamtos pasisveikinimas. Jų energija atkuria malonų, lengvą vyksmą mus supančioje gyvybiškai svarbioje erdvėje. Alyvuogė – taikos ir susitaikymo simbolis, apvalo odą, prailgina ir ištęsia mūsų smegenis, paruošdama jas sutelkti visą reikiamą dėmesį. Amalas – sakralinis augalas ir senovės keltų dievų dovana, harmonizuojanti santykius su aplinkiniais. Pomidoro lapai išgrynina vandenį audiniuose, suteikia skaidrumo, lengvumo mūsų poelgiams bendraujant su kitais. Alavijas įkvepia gyvybės poelgiams ir atgaivina meilę kitiems, padeda vėl iš naujo atrasti malonumą reikšti savo jausmus.

Šis kūno ritualas susideda iš:

  • augalų lapų miltelių „įvedimo“ į mūsų odą;
  • ypatinga kūno procedūra, kurios metu naudojamas YANG energija prisotintas augalų lapų pienelis.

Lapų weiki ritualas garantuoja gerą fizinę savijautą. Stimuliuoja apytaką, pagerina odos kvėpavimą, drenuoja toksinus, palengvina kūno judesius. Oligoelementai, kurių gausu lapuose, drenuoja, balansuoja ir regeneruoja odos audinius. Iš alavijo išgaunamas ekstraktas yra analgetinis enzimas, palengvinantis stresą. Jis paryškina odos percepciją ir suteikia prisilietimų malonumą. Augaliniai proteinai ir vitaminai sustiprina odos apsaugines funkcijas, suteikdami jai aksominę išvaizdą ir stangrumą. Augalų lapai aprūpina organizmą Jang energija, kuri reikalinga energetiniam sąnarių stimuliavimui. Kūnas vėl atranda norą „atsiverti“, „išsitempti“, „išsiplėsti“, ir „pražysti“ tam, kad ištirtų supančią erdvę ir susitiktų su kitais. Visa fizinė struktūra yra daug gyvybingesnė, veiklesnė ir pasiruošusi pakartotinai įsikrauti pozityvia energija, kurios apstu už mūsų kasdieninio gyvenimo ribų.

Procedūra atliekama su Salin de Biosel kosmetika.

Tai – aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės, naudojamos profesionalų kosmetologijos kabinetuose, SPA centruose ir plastinės chirurgijos klinikose. Produktus, procedūras ir masažo techniką sukūrė bendrovės įkūrėjas prancūzas Christianas Colotte.

Prekių ženklą „Salin de Biosel“ sudaro keturios horizontalios juostelės, simbolizuojančios išskirtinę formulę „Biosequentielle“. Gaminant „Salin de Biosel“ priemones, imamos skirtingų augalų veikliosios medžiagos iš šaknų, žievės, lapų ir žiedų. Kiekvieno produkto pakuotėje nurodytas jo energinis kodas: Yin arba Yang. Jis priklauso nuo pradinės formulės, t. y. vyraujančių aktyviųjų medžiagų: jei vyrauja elementai iš šaknų ir žievės, gaunamas produktas, kurio energinis kodas Yin, jei iš lapų ir žiedų – Yang. Salin de Biosel kosmetika suteikia nepakartojamą galimybę individualiai pritaikyti procedūrą ir produktus, atsižvelgiant į esamą odos problemą ir būklę, aplinkos veiksnius, amžių ir metų laikus. Kiekvienam odos tipui egzistuoja tinkami oligoelementai, vitaminai, aktyvatoriai iš „Beauté à la Carte“ paletės, o kiekvienai odos problemai - tinkama šių produktų formulė. Profesionalas kliento akivaizdoje, naudodamas parinktos formulės lašelius, paruošia personalizuotą atitinkantį problemą produktą, kuris užtikrina maksimalų efektyvumą.

Visos veikliosios medžiagos, naudojamos gaminant „BIOSEL“ produktus, ekologiškai švarios, kruopščiai atrinktos ir patikrintos. Jų sudėtyje yra augalų ekstraktų, išgautų iš grūdų, vaisių bei žiedų, vitaminų, Negyvosios jūros druskos, oligoelementų, jūrų dumblių ir augalinio kolageno. Bendrovės produkcijos filosofija nesuderinta su dirbtinių cheminių elementų naudojimu gamyboje, todėl odos priežiūros priemonių sudėtyje niekada nerasite genetiškai modifikuotų organizmų(GMO), gyvulinės kilmės produktų, dirbtinių konservantų (parabenų: methyl-,propyl,butyl-,ethyl-), propileno glikolio, Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES), sintetinių  dažomųjų medžiagų ir pan.

Daugiau informacijos apie kompaniją čia: http://www.biosel.com

‘Trukmė - 90 min.

Apie šią prekę nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:Pastaba: HTML neleidžiamas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: Šios procedūros metu įvyksta atsivėrimas kitiems žodžiais ir veiksmais. Yra atkuriamas jud..
95.00€
text_tax 78.51€