Bambukų ritualas su kūno šveitimu

Peržiūrėjo: 3500 Prekės kodas: P1
Šiuo metu turime: 100
95.00€ Kaina be PVM: 78.51€
Kiekis: Į krepšelį

Bambukų ritualas su kūno šveitimu

 

Bambukų giraitės ritualas skirtas sielos nuraminimui, pradžiuginimui, kūno atpalaidavimui, išsilaisvinimui. Įkvėpti stebuklingos legendos apie bambuko magišką jėgą – saugoti ir transformuoti neigiamą energiją – kviečiame jus į įspūdingą, kvapais užburiantį, be galo malonų pasivaikščiojimą po bambukų giraitę. Atverkite ir įminkite šios giraitės paslaptis.

Malonus bambukų kvapas atpalaiduoja, išlaisvina kūną iš susikaustymo. Subtili ir ypač taikli muzika veda mus bambukų giraitės takais ir takeliais, leisdama pažvelgti į slapčiausias jos kerteles.

Ypatinga procedūras autentiškomis Salin de Biosel bambukų lazdelėmis suteikia mūsų kūnui bei sielai daug pozityvios minčių energijos. Natūraliu pagrindu pagamintas ryžių bei saldžiojo migdolo aliejus, papildytas rinktiniais Yin ir Yang biologinio bambuko ekstraktais, užtikrina efektyvų priešstresinį ir senėjimą lėtinantį poveikį. Procedūros metu atpalaiduojami raumenys, mažėja įtampa, negatyvi energija yra transformuojama į pozityviąją. Energetinio Yin poveikio dėka, kurį sukuria fitomineralų kompleksas, sudarytas iš baltosios vandens lelijos žiedų ir vandeninės mėtos ekstraktų derinio su magniu bei ličiu, net giliausiai įsišaknijusi įtampa greitai išnyksta, užtikrinamas kūno ir sielos atsipalaidavimas. Ląstelinis Yang gyvybingumas yra dinamizuojamas dėl lotoso šaknies, turtingos flavonoidų, bambuko lapų ir žievės ekstraktų poveikio ir jų gerai energizuojančių savybių, dėl arnikos ir kai kurių antioksidantinių savybių turinčių ir senėjimo procesą lėtinančių oligoelementų. Neigiamas laisvųjų radikalų sukeltas odos senėjimo procesas yra pastebimai sumažinamas; visa energetinė sistema yra dinamizuojama, kūnas atgauna šviežumą; skaidulos tarsi išsipučia ir oda atrodo daug stangresnė.

Ritualas sudarytas iš bambuko kvapo terapijos, viso kūno bei veido procedūros autentiškomis Salin de Biosel bambuko lazdelėmis. Procedūra atliekama su kūno šveitimu ir Salin de Biosel kosmetika.

Tai – aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės, naudojamos profesionalų kosmetologijos kabinetuose, SPA centruose ir plastinės chirurgijos klinikose. Produktus, procedūras ir masažo techniką sukūrė bendrovės įkūrėjas prancūzas Christianas Colotte.

Prekių ženklą „Salin de Biosel“ sudaro keturios horizontalios juostelės, simbolizuojančios išskirtinę formulę „Biosequentielle“. Gaminant „Salin de Biosel“ priemones, imamos skirtingų augalų veikliosios medžiagos iš šaknų, žievės, lapų ir žiedų. Kiekvieno produkto pakuotėje nurodytas jo energinis kodas: Yin arba Yang. Jis priklauso nuo pradinės formulės, t. y. vyraujančių aktyviųjų medžiagų: jei vyrauja elementai iš šaknų ir žievės, gaunamas produktas, kurio energinis kodas Yin, jei iš lapų ir žiedų – Yang. Salin de Biosel kosmetika suteikia nepakartojamą galimybę individualiai pritaikyti procedūrą ir produktus, atsižvelgiant į esamą odos problemą ir būklę, aplinkos veiksnius, amžių ir metų laikus. Kiekvienam odos tipui egzistuoja tinkami oligoelementai, vitaminai, aktyvatoriai iš „Beauté à la Carte“ paletės, o kiekvienai odos problemai - tinkama šių produktų formulė. Profesionalas kliento akivaizdoje, naudodamas parinktos formulės lašelius, paruošia personalizuotą atitinkantį problemą produktą, kuris užtikrina maksimalų efektyvumą.

Visos veikliosios medžiagos, naudojamos gaminant „BIOSEL“ produktus, ekologiškai švarios, kruopščiai atrinktos ir patikrintos. Jų sudėtyje yra augalų ekstraktų, išgautų iš grūdų, vaisių bei žiedų, vitaminų, Negyvosios jūros druskos, oligoelementų, jūrų dumblių ir augalinio kolageno. Bendrovės produkcijos filosofija nesuderinta su dirbtinių cheminių elementų naudojimu gamyboje, todėl odos priežiūros priemonių sudėtyje niekada nerasite genetiškai modifikuotų organizmų(GMO), gyvulinės kilmės produktų, dirbtinių konservantų (parabenų: methyl-,propyl,butyl-,ethyl-), propileno glikolio, Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES), sintetinių  dažomųjų medžiagų ir pan.

Daugiau informacijos apie kompaniją čia: http://www.biosel.com

Trukmė - 90 min.

Apie šią prekę nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:Pastaba: HTML neleidžiamas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: