Epiliacija cukraus pasta - Krūtinė vyrams

Peržiūrėjo: 1995 Prekės kodas: P107
Šiuo metu turime: 100
30.00€ Kaina be PVM: 24.79€
Kiekis: Į krepšelį

Epiliacija cukraus pasta - Krūtinė vyrams

 

Epiliacija cukrumi (dažnai klientų vadinama depiliacija) tenkina aukščiausius reikalavimus ir lūkesčius:

  • jokio kaitinimo ar šildymo;
  • mažiau plaukų lūžimo;
  • švelni plaukų epiliacija plaukų augimo kryptimi, mažiau skausmo;
  • 100% natūralus produktas, mažiau plaukų dirginimo;
  •  cukraus pastos nuolat išlieka švelnios ir lygios konsistencijos naudojimosi metu be prikibimo ir tirpimo;
  • laiko taupymas, greitas apdorojimas, nes net labai ploni plaukai gali būti pašalinti dirbant su pasta tik vieną kartą;
  • ilgalaikis, aksominis rezultatas.

 

Mūsų „tobulumo“ variantas sujaudina ir įkvepia kiekvieną klientą ir  specialistą, kai tai naudojama visoms vyrų ir moterų kūno dalims. Net ir ploniausias plaukas yra pagaunamas pirmo taikymo metu. Sukibimas ir nuolat švelni bei lygi konsistencija naudojimo metu leidžia dirbti greitai ir efektyviai.

Mūsų „visapusiškos“  cukraus pastos konsistencija yra tinkama visiems vyrų ir moterų kūno plotams, daugiausia toms kūno dalims, kurios trykšta drėgme.  Net ir ploniausias plaukas yra pagaunamas pirmo naudojimo metu. Sukibimas ir nuolat universali bei lygi konsistencija apdorojimo metu leidžia dirbti greitai ir efektyviai.

PO EPILIACIJOS NAUDOJAMOS PLAUKŲ AUGIMĄ STABDANČIOS PRIEMONĖS.

Dėl savo specialios formulės gelis turi unikalias plaukų augimą slopinančias savybes ir todėl yra veiksmingas bei švelnus metodas,  mažinantis plaukų augimą. Odos priežiūros sudedamosios dalys, ypač alavijas, suteikia intensyvią drėgmę ir apsaugą. Oda išlieka lygi ir švelni. Shendoo taikymo metu naudojamas tik fermentų gelis. Neprivalomi jokie kitokie produktai ar įtaisai.

Žmogaus plaukai formuojasi nuolat pasikartojančiu augimo ciklu. Jis susideda iš anageno, katageno ir telogeno fazių. Tai yra augimo, perėjimo ir poilsio fazės, kurios kartojasi ritmiškai. Patentuoto Shendoo fermentų gelio sudėtyje yra baltymo, mažinančio fermentus, kurie prasiskverbia giliai į plauko folikulą ir žymiai sumažina ląstelių augimą plaukų šaknyse. Augimas, mažinantis fermento savybes, turi įtakos tik paveiktoms plaukų šaknims, kurios dar tik auga. Plaukas iš naujo atauga daug lėčiau, ataugusių plaukų skaičius sumažėja. Kai tai taikoma reguliariai, ilgą laikotarpį, augimas beveik visiškai sustoja.

Kaina: nuo 25 iki 35 EUR

* naudojant enzymus "Shendoo" papildomai 3-10 eurų.

* kompleksams taikomos specialios kainos.

Apie šią prekę nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:Pastaba: HTML neleidžiamas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: