Žievės ritualas „Švelnus apkabinimas“

Peržiūrėjo: 2335 Prekės kodas: P31
Šiuo metu turime: 100
95.00€ Kaina be PVM: 78.51€
Kiekis: Į krepšelį

Žievės ritualas „Švelnus apkabinimas“

 

Šios procedūros metu yra sutvirtinama asmenybė, sukaupiama gyvybinė jėga,  padedama siekti asmeninių tikslų.  Žievė yra apsaugos simbolis, riba tarp išorės ir vidaus, bet kartu ir membrana, kuria nuo apačios į viršų cirkuliuoja augalų gyvybinė limfa. Baltasis gluosnis – senovės Egipte laikytas džiaugsmą teikiančiu augalu. Jo žievė balansuoja ir suteikia pozityvios energijos.

Ąžuolas – druidų medis, transformuojantis galingą žemės energiją į subtilią energiją, maitinančią mūsų eterines smegenis ir suteikia mūsų tikslams aiškią viziją. Bambuko ir kipariso žievė užtikrina gerą skysčių apytaką, visas energijas sukoncentruoja į vieną unikalią jėgą, aptarnaujančią mūsų asmenybę.

Šis kūno ritualas susideda iš:

  • augalų žievės miltelių „įvedimo“ į mūsų odą;
  • ypatingo kūno masažo, kurio metu naudojamas YIN energija prisotintas augalų žievės pienelis.

Ritualo metu yra atgaivinama oda, sustiprinamas imunitetas bei paskatinami mainai tarp išorės ir vidaus. Žievės ekstraktas, sutvirtindamas ląsteles, stimuliuoja ir jų atsinaujinimą bei sustiprina apsaugines odos funkcijas. Aktyvusis baltojo gluosnio komponentas glikozidas salicinas sumažina karščio perteklių, paskatindamas geresnį regeneracijos procesą. Oda lengvai išlaisvinama nuo toksinų, sumažinamas laisvųjų radikalų kiekis, kurie sukelia priešlaikinį audinių senėjimą. Į augalų sudėtį įeinantys mineralai ir vitaminai apsaugo odos gyvybines funkcijas taip, kaip augalo žievė apsaugo patį augalą. Žievėje esanti YIN energija stimuliuoja mainus su išore. Visa energija yra nukreipiama į išorę tam, kad vyktų odos regeneracijos procesas ir sugrąžinama atgal į giliuosius mūsų kūno audinius. Intensyviau kvėpuojanti oda užpildo energijos atsargas pozityviomis, maitinančiomis kūną ir emocijas, mintimis.

Procedūra atliekama su Salin de Biosel kosmetika.

Tai – aukščiausios kokybės veido ir kūno priežiūros priemonės, naudojamos profesionalų kosmetologijos kabinetuose, SPA centruose ir plastinės chirurgijos klinikose. Produktus, procedūras ir masažo techniką sukūrė bendrovės įkūrėjas prancūzas Christianas Colotte.

Prekių ženklą „Salin de Biosel“ sudaro keturios horizontalios juostelės, simbolizuojančios išskirtinę formulę „Biosequentielle“. Gaminant „Salin de Biosel“ priemones, imamos skirtingų augalų veikliosios medžiagos iš šaknų, žievės, lapų ir žiedų. Kiekvieno produkto pakuotėje nurodytas jo energinis kodas: Yin arba Yang. Jis priklauso nuo pradinės formulės, t. y. vyraujančių aktyviųjų medžiagų: jei vyrauja elementai iš šaknų ir žievės, gaunamas produktas, kurio energinis kodas Yin, jei iš lapų ir žiedų – Yang. Salin de Biosel kosmetika suteikia nepakartojamą galimybę individualiai pritaikyti procedūrą ir produktus, atsižvelgiant į esamą odos problemą ir būklę, aplinkos veiksnius, amžių ir metų laikus. Kiekvienam odos tipui egzistuoja tinkami oligoelementai, vitaminai, aktyvatoriai iš „Beauté à la Carte“ paletės, o kiekvienai odos problemai - tinkama šių produktų formulė. Profesionalas kliento akivaizdoje, naudodamas parinktos formulės lašelius, paruošia personalizuotą atitinkantį problemą produktą, kuris užtikrina maksimalų efektyvumą.

Visos veikliosios medžiagos, naudojamos gaminant „BIOSEL“ produktus, ekologiškai švarios, kruopščiai atrinktos ir patikrintos. Jų sudėtyje yra augalų ekstraktų, išgautų iš grūdų, vaisių bei žiedų, vitaminų, Negyvosios jūros druskos, oligoelementų, jūrų dumblių ir augalinio kolageno. Bendrovės produkcijos filosofija nesuderinta su dirbtinių cheminių elementų naudojimu gamyboje, todėl odos priežiūros priemonių sudėtyje niekada nerasite genetiškai modifikuotų organizmų(GMO), gyvulinės kilmės produktų, dirbtinių konservantų (parabenų: methyl-,propyl,butyl-,ethyl-), propileno glikolio, Sodium Lauryl Sulfate (SLS) ir Sodium Laureth Sulfate (SLES), sintetinių  dažomųjų medžiagų ir pan.

Daugiau informacijos apie kompaniją čia: http://www.biosel.com

‘Trukmė - 90 min.

Apie šią prekę nėra atsiliepimų.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas:Pastaba: HTML neleidžiamas!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: Epiliacija cukrumi (dažnai klientų vadinama depiliacija) tenkina aukščiausius reikalavimus..
13.00€
text_tax 10.74€

 Šios procedūros metu yra sutvirtinama asmenybė, sukaupiama gyvybinė jėga,  padedama s..
95.00€
text_tax 78.51€