CELLISS ir anticeliulitinis gydymas

„Celliss“ - galingas ateities įrankis lieknėjimui - jau Alytuje


 

Nauja įranga kovai su celiulitu. 

Apelsinas - puikus vaisius, tačiau jo žievelė ne visada kelia geras emocijas, ypač jei mūsų oda, apimta celiulito, tampa panaši ją.

 

Celiulito svarstyklių lėkštelė labai negailestinga moterims. Jis kamuoja didžiąją dalį, devynias iš dešimties moterų, tačiau pastaruoju metu kalbama apie vis didėjantį celiulitą turinčių vyrų ir vaikų skaičių.

 

Dažniausiai šlaunų, klubų, sėdmenų srityje atsiradusi „apelsino žievelė“ primena, kad rūpintis reikia ne tik veidu, bet ir visu kūnu. Sveika mityba, aktyvi gyvensena – „tai dalis priemonių, kurios pagelbėja kovoje su celiulitu. Į šią kovą stoja ir mažojo SPA „Kristalų namai“ specialistai, naudodami profesionalų itin aukšto lygio įrenginį „Celliss, kurį sukūrė aukštųjų technologijų srityje besispecializuojanti Prancūzijos įmonė „DMS Group.

 

 

„Celliss“ sukurtas pasitelkus grožio ir sveikatos priežiūros profesionalų pagalbą. Jį sukūrė ir pagamino ta pati komanda, kuri kūrė  moderniausius medicinos prietaisus itin reikliai medicinos technologijų sričiai. Tai - galingas ateities įrankis. Šis įrenginys skirtas vienu metu gydyti celiulito apimtas problemiškas kūno vietas: pilvo apačią, klubus, sėdmenis ir šlaunis bei dailinti figūrą.

 

 

„Jis labai panašus į didelį, patogų fotelį, tad jame įsitaisę klientai jaučiasi jaukiai, komfortiškai ir laisvai“, - naują įrangą pristato „Kristalų namų“ savininkė Gintarė Rimkutė-Merčaitienė.

 

Lieknėjimui ir celiulitui gydyti naudojamo „Celliss“ procedūros atliekamos perkusijos ir aspiracijos pagrindu ir daro visapusį poveikį medžiagų apykaitai, stimuliuodamas natūralų kūno detoksifikacijos procesą.  Procedūros yra neskausmingos, tad jomis gali naudotis visi. Po procedūrų ciklo mažėja „apelsino žievelės“ efektas, oda įgauna švytėjimo ir stangrumo, permodeliuojamas kūno siluetas. 

 

Džiaugdamasi šio įrenginio atsiradimu Alytuje, G. Rimkutė-Merčaitienė pastebi, kad „Celliss“ yra ne tik anticeliulitinis prietaisas.

 

„Jį galima pritaikyti 9 procedūrų tipams: lieknėjimui, odos stangrinimui, estetiniam drenažui, taip pat  pasiruošimui sportui ir reabilitacijai. Noriu pakviesti sportininkus išbandyti procedūras ir patiems įvertinti jų teikiamą naudą“, - kalba Gintarė, tobulinimosi kursus baigusi Prancūzijoje.

 

Šveicarija, Airija, Belgija, Prancūzija, Japonija - tai šalys, kuriose plačiai naudojamas įrenginys „Celliss.  Dabar jį galima išbandyti ir Alytuje esančiames mažajame SPA „Kristalų namai“.