Plaukų grožiui

Naujovės: atkuria sveikus, gražius plaukus, stabdo jų slinkimą


 

 
Gydyti, atgaivinti, saugoti ir tausoti plaukus nuo šiol jums gali padėti Alytuje įsikūręs mažasis SPA „Kristalų namai“.
 

Tikra tiesa, jog vyrai pastebi moterų plaukus! Gal ne visada pamato naują šukuoseną ar pasikeitusį plaukų atspalvį, tačiau gražius, sveikus ir išpuoselėtus plaukus tikrai įvertina.

 

Gydyti, atgaivinti, saugoti ir tausoti plaukus nuo šiol jums gali padėti Alytuje įsikūręs mažasis SPA „Kristalų namai“. Čia taikoma itin išpopuliarėjusi Japonijoje bei užkariavusi daugelį pasaulio šalių unikali saloninė plaukų atkūrimo sistema „Tokio Inkarami“.

 

„Kristalų namai “ vieni iš nedaugelio Lietuvoje ir vieninteliai Pietų Lietuvoje taiko šią procedūrą, sustiprinančią silpnus, nualintus, sparčiai retėjančius plaukus“, - džiaugiasi mažojo SPA įkūrėja Gintarė Rimkutė - Merčaitienė, pridurdama, kad naujausios technologijos sustiprina klientų pasitikėjimą ir jie atranda šią procedūrą.

 

 

 

„Tokio Inkarami“ - tai analogų neturinti patentuota reakcija. Procedūros metu naudojami preparatai yra hipoalergiški, be agresyvių medžiagų ar priemonių. Plaukai prisotinami keratinu, kuris įsiskverbia į pažeistą plaukų dalį, fullerenas apsaugo nuo oksidacijos, žalingo plaukų džiovintuvo, tiesintuvo, saulės ir kitų poveikių. Keratinas, amino rūgštys, keramido kompleksas ir hidrolizuotas šilkas stimuliuoja plaukų drėkinimą, keratino aminorūgštys pagerina plaukų elastingumą ir atsparumą vėlesniam plovimui. Hibridinis polimeras suteikia švytėjimo ir lengvumo šukuojant. Plaukai nelūžta, todėl žymiai lengviau juos prižiūrėti ir atsiauginti norimo ilgio. Procedūros itin sustiprina plaukus, jie nustoja lūžinėti bei skilinėti. Gydymo programa gali būti derinama kartu su dažymo procesu, plaukai tampa labiau atsparūs išoriniams dirgikliams.

 

Mažojo SPA savininkė pažymi, kad „WinForm“ procedūra padeda mažinti plaukų slinkimą bei plikimą. Ji atvirauja, kad sunkiausias darbas - įtikinti vyrus, jog retėjantys plaukai, tai procesas, kurį galima sustabdyti.

 

„Nemažai daliai vyrų plaukų retėjimas kelia stresą ir nerimą, kurį jie dažnai slepia net nuo pačių artimiausių žmonių. Plauko svogūnėlio stiprinimo sistema gali išgelbėti juos nuo  prastos savijautos. Gyvo plauko svogūnėlio stimuliavimui ir plaukų augimo skatinimui procedūros atliekamos du kartus per savaitę, plauko struktūros atkūrimo procedūros atliekamos vieną kartą į mėnesį, ketvirtį, pusmetį ar dar rečiau, paskoja G. Rimkutė - Merčaitienė. 

 

Atliekant atkūrimo procedūras  aminorūgščių grandinė atstatoma ne plauko paviršiuje, o giliame jo lygyje. Plauko atstatymo procentas siekia iki 140 procentų“, - patirtimi dalijasi G.Rimkutė - Merčaitienė, pati atliekanti šias procedūras, kurių subtilybių mokėsi iš japonų, italų, prancūzų, vokiečių ir lietuvių meistrų.